Akce.cz


Koncert Fiannanu

Datum konání
Typ

Pohodový večer s keltskou muzikou v českém znění. Místo je vhodné zarezervovat. Info: www.salmovska.cz. Komorní koncert s posezením u stolečků. Pokud ještě nebude možné koncertovat, mohli bychom se zas sejít v kavárně a pokecat :-)

Více

Marina (křest alba) + Stellaris + Abbie Falls & more ...

Datum konání
Typ

Křest alba D2: Neverending Rain http://youtu.be/4rp0dZApkhE http://youtu.be/0SjLDGWT-GI http://youtu.be/e_XniELbWpU + Stellaris http://youtu.be/30GiCnqHgKY + Abbie Falls http://youtu.be/CHqwCYnBOt0 + TBA Lístky jsou v předprodeji na GoOut: http://goout.net/cs/listky/marina/uqfh První vlna: 99 Kč Letos poslední pražský koncert Marina + křest klipu Strangelove + skromná oslava Egorových 29. narozenin. + hosté, které ohlásíme brzy. www.facebook.com/events/3123368481074039/permalink/3257756420968577 Druhá vlna: 120 Kč Třetí vlna: 150 Kč Původní událost (pro termín 26.09.2020) ... Marina + speciální hosté + oslava narozenin (omezená kapacita) www.facebook.com/events/3123368481074039 https://goout.net/cs/koncerty/marina/wgruf/+wwesq/

Více

TimToo

Datum konání
Typ

Více

HARD'N'ROLL PARTY

Datum konání
Typ

Koncert kapel MetalCraft a Dead Daniels v kultovním libereckém klubu ROCK-PUB!

Více

Formidable! Aznavour (FR)

Datum konání
Typ

Pocta Charlesi Aznavourovi v produkci Directo Productions (Piaf The Show, Paris The Show) Představení Formidable! Aznavour vytvořené na počest Charlese Aznavoura nás zavede zpět do doby nezapomenutelné „La Bohême“. Skrze kultovní písně nám vypráví neuvěřitelný příběh života slavného šansoniéra. Zpěvák, skladatel a herec arménského původu Charles Aznavour bývá označován za „francouzského Franka Sinatru“. A poté, co Frank Sinatra zemřel, byl Aznavour považován za posledního z tzv. „Velkých“.Během své 70 let dlouhé kariéry Charles Aznavour napsal více než 800 a nahrál více než 1200 písní. Zpíval v mnoha jazycích a na svém kontě měl více než 180 miliónů prodaných desek celosvětově. Je proto právem považován za jednu z největších hudebních legend naší doby. Ostatně v anketě stanice CNN byl Charles Aznavour v roce 1998 zvolen za Největšího umělce století. V hlasování získal 18 % lid a předčil tak i Elvise Presleyho nebo Boba Dylana. Kromě hudební scény se pohyboval v oblasti filmu - zahrál si ve více než šesti desítkách filmů.Za představením stojí tým Directo Productions, tedy tatáž produkce, která má na svědomí Piaf The Show či Paris The Show. S pomocí videoprojekcí, originálního pojetí scény a dekorací show Formidable! oslavuje život a dílo špičkového tenoristy, který dokonce dal této produkci své osobní požehnání ještě před svým skonem v roce 2018.Objevte kořeny největších písní velikána francouzského šansonu, které se staly nedílnou součástí světového hudebního dědictví!Obsazení:Jules Grison (zpěv)Béatrice Guiffray (housle)Benoit Pierron (bubny, perkuse)Fredéric Viale (harmonika)Philippe Villa (piano)Sophie Desvergnes (basa)

Více
sedlec_footer.png