Akce.cz


ROLO TOMASSI (uk), CRYPTODIRA (usa), LOATHE (uk)

Datum konání
Typ

Rolo Tomassi se domnívájí, že když čas zemře, láska ho pohřbí... Koncert Rolo Tomassi jsme dělali už minulý rok a odcházeli jsme z něj naprosto nadšeni. Angláni nominovaní na nejlepší UK kapelu měli polovinu turné vyprodanou a předvedli, že označení experimentální mathcore je jim až příliš těsné. Tahle inteligentní hudební platforma patří momentálně mezi to nejzajímavější, na co se dá v hlasité muzice narazit. A k tomu všemu je tu zpěvačka Eva Spence, přijďte se nejen do ní - pokud se tak už nestalo - zamilovat! Jako předkapely budou rovněž experimentující prog deathers Cryptodira a prog metalcoristé Loathe. Předprodej za 399 Kč e-ticket: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/251 dále pak v sítích Ticketportal, Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru

Více

Gruesome v Ostravě

Datum konání
Typ

... Deathnoise uvádí ...V druhé polovině července navštíví Ostravu vůbec poprvé americká Death-metalová formace Gruesome !! Gruesome zavítají do Ostravy společně s další ostřílenou formací Nervo Chaos !! Další informace očekávejte brzy. 

Více

HVĚZDY HLEDAJÍ HVĚZDY

Datum konání
Typ

Koncert zpěváka Thoma Artwaye a skupiny Balage band v rámci soutěže zpěváků Hvězdy hledají hvězdy.

Více

Gruesome v Brně

Datum konání
Typ

... Deathnoise uvádí ...V druhé polovině července navštíví Brno vůbec poprvé americká Death-metalová formace Gruesome !! Gruesome zavítají do Brna společně s další ostřílenou formací Nervo Chaos a Bloody Invasion !! Další informace očekávejte brzy. 

Více

Sliotar (Irl) + Hakka Muggies

Datum konání
Typ

Irská celtic-rocková kapela Sliotar zahraje v rámci svého evropského turné v pražském klubu Vagon. Jako support vystoupí Hakka Muggies. Dublinští Sliotar jsou folkrockové trio, energicky mísící moderní sound s irskou hudební tradicí. Jejich domovskou scénou je tradiční irský pub 'The Porterhouse' ve slavné čtvrti Temple Bar. Klub Vagon je již několik let jejich oblíbenou zastávkou v rámci každoročního turné po významných evropských festivalech i lokálních klubech. Tradiční svižné melodie i autorské skladby Sliotar představují s překvapivě moderním zvukem za použití irských loketních dud, elektroakustické kytary a bicích. Jako support vystoupí pražská skupina Hakka Muggies. Repertoár kapely je zaměřen od veselého folkrocku až po temnější alternativní tvorbu s prvky metalu. V současné šestičlenné sestavě kapely uslyšíte kromě elektrické kytary, baskytary a bicích také elektrické housle, irské flétny tin a low whistles, bodhrán, garrahand, bombard, irské dudy a bouzuki.

Více

ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC 2019

Datum konání
Typ

Jubilejní 15. ročník hudebního festivalu Štěrkovna Open Music 2019 má vyprodanou třetí vlnu vstupenek. Festival mimořádných projektů dále doplnil program o kapely Čechomor, Traktor a Vypsaná fiXa. Letošní novinkou pro návštěvníky je bezhotovostní platební systém v celém areálu. Hudební svátek se koná 25. - 27. července na břehu hlučínského jezera. Poprvé se na festivalu představí kapela Čechomor společně s Martinou Pártlovou, svou letošní účast potvrdily také kapely Vypsaná fiXa a Traktor, který si také letos odbude na festivalu svou premiéru. „O letošní ročník festivalu je obrovský zájem. Třetí vlnu vstupenek jsme vyprodali v rekordním čase. V současné době se prodávají 3denní vstupenky již ve 4. vlně předprodeje, a to na webu ticketstream.cz,“ říká za pořadatele festivalu David Moravec. Novinkou festivalu bude bezhotovostní platba v celém areálu. Cashless systém NFCtron zajistí návštěvníkům jednoduché, rychlé a hlavně pohodlné placení. U vstupních pokladen si návštěvníci na svůj platební čip nabijí jakoukoli částku v hotovosti nebo platební kartou. A s nabitými kreditem budou moci platit za kompletní sortiment v areálu. Průběžnou útratu si návštěvníci zkontrolují online nebo na platebních terminálech. Vrácení nevyužitého kreditu bude bez poplatků, čip bude zálohovaný 30 korunami. „V letošním roce slavíme patnácté výročí festivalu, nicméně pro nás je každý ročník jubilejní a výjimečný. Pracujeme na tom, abychom každý rok přišli se speciálním projektem, který na jiné hudební akci návštěvníci nezažijí. Letos to bude spojení symfonického orchestru s taneční hudbou doplněnou o světelné a laserové efekty“, říká další z pořadatelů Matěj Ostárek. Jde o mimořádný projekt Symphonic Dance Music, kde se hlavní role ujme Janáčkova filharmonie Ostrava a světoznámý DJ Lowa. Hodinu a půl dlouhý program bude jedním z vrcholů festivalu. Během show zazní největší taneční hity od 90. let až do současnosti, např. od The Prodigy, Daft Punk nebo Chemical Brothers. Na podiu vystoupí na osm desítek umělců v čele s výraznou pěveckou osobností, kterou pořadatelé oznámí v květnu. Dalšími lákadly třídenního hlučínského festivalu jsou Chinaski, Arakain & Lucie Bílá, Mig 21, Divokej Bill, ale třeba i kapely Jelen, Stromboli, Rybičky 48, raper Marpo a mnoho dalších. Součástí festivalu bude také speciální scéna pro děti ČEZ CirkulumArt, úschovna a půjčovna kol, a ČPZP herní zóna i pro dospělé. Pro více informací sledujte stránky www.sterkovnamusic.com, FB Štěrkovna Open Music 2019 a Instagram Štěrkovna Open Music. Generálním partnerem festivalu je stavební firma STRAUB s.r.o., hlavním partnerem je Outlet Arena Moravia. Oficiálním pivem festivalu je Radegast. Festival se koná za výrazné podpory Moravskoslezského kraje.

Více

OKOFEST 2019

Datum konání
Typ

26. výročí hospody U Vystřelenýho oka U Božích bojovníků 3 130 00 Praha 3 - Žižkov

Více
MOBISYS

Eztraty.cz

eztraty-80.png

Kontakty a úřední hodiny

Obecní úřad Sedlec
Sedlec 60
250 65 pošta Líbeznice

Tel/Fax: +420 284 891 376
email: podatena@sedlec-pha.cz

Čísla účtu:

Komerční banka:                      24320201/0100

Česká národní banka:                  94-919201/0710

ID datové schránky: 9icar3p

Úřední hodiny:
každou středu 18:30 - 20:00

sedlec_footer.png