Akce.cz


Žalman & spol

Datum konání
Konec
Typ

Pavel Lohonka právem patří mezi české folkové legendy a je jedním z tvůrců, kteří ovlivnili dnešní podobu české folkové scény. S Minnesengry nahrál 9 alb a později vydal dalších 20 autorských desek a 7 výběrů. Na nich lze nalézt více než 300 písní z celkového počtu více než 400. Zasloužil se o popularizaci lidových, zejména jihočeských písní, některé z nich tak dostaly příležitost zlidovět podruhé.

Více

Beast in Black (FIN)

Datum konání
Konec
Typ

Strhující melodická parta BEAST IN BLACK oznamuje pokračování turné se zastávkou v Praze! Nové album finského objevu opustilo nahrávací základnu již 8. února a na oslavu vydání tato melodická pecka odehrála ve Finsku skupinu skvělých koncertů, z kterých bylo celých 16 představení vyprodáno a na evropském turné tomu nebylo jinak! Víc než polovina vyprodaných představení donutila kapelu rozšířit koncertní síť o druhou část turné, v rámci které odehraje vůbec první headline show také u nás! Po velmi úspěšném debutním albu konečně přijíždí představit svůj druhý počin „From Hell With Love“, který je jak říká zakladatel Anton plný nespoutané hudební vášně a zuřivosti! Melodické chlapíky z BEAST IN BLACK na turné doprovodí nám již dobře známá kapela z orientu MYRATH! U nás se obě bandy zastaví 12. listopadu v klubu MeetFactory v Praze! Večer s nimi slibuje skvělý hudební zážitek plný úchvatných melodií, tak buďte u toho!

Více

Taneční koncert „SETKÁNÍ DVOU SVĚTŮ“ - Maok & Rishi

Datum konání
Konec
Typ

Taneční koncert SETKÁNÍ DVOU SVĚTŮ je dech beroucí koncert dvou vynikajících hudebníků, MAOKA (kytara, flétna, zpěv) a RISHIHO (perkuse). Ti dva jsou jako VÍTR A OHEŇ a společně dokáží tvořit přímo božsky. Jejich hudba vás provede krajinou, kde svítí slunce, zpívají ptáci, zurčí potůček, šumí vánek, a kde se vaše těla vlní v poklidném rytmu...aby vás po chvíli energický a ohnivý rytmus bubnů pozval k divokému tanci, ve kterém můžete projevit a vytančit všechny své emoce, strasti každodenního života i smutky...abyste pak v sobě mohli otevřít schopnost naplno se radovat ze života.

Více

Dirty Deep (FR)

Datum konání
Konec
Typ

Victor Sbrovazzor – kytary, zpěv, foukací harmonika, Adam Lanfrey – baskytara, Geoffroy Sourp – bicí Francouzský soubor ze Štrasburku Dirty Deep hraje chytlavé heavy blues ovlivněné folkem i rockem. Projekt vznikl v roce 2010 a od té doby cestuje po turné celou Evropou, aby šířil svou hudební víru. Muziku vnímá jako životní styl. Rytmus bicích, bublání basy, nabroušená kytara, tóny harmoniky a zpěv jako jistý způsob vykoupení… Výsledkem je velmi autentická, neopakovatelná, výbušná bluesová show s punkovou energií nabitou rytmikou.

Více

Jay Delver /5 years anniversary/ • tryo • Music Lab

Datum konání
Konec
Typ

CZ: Brněnská stálice JAY DELVER slaví 5 let na scéně. Své výročí náležitě oslaví průřezem svou dosavadní tvorbou. V oslavách je podpoří psychedelická kytarová úderka TRYO, která bude servírovat hity ze své poslední desky KARL. JAY DELVER si pro své jubileum připraví průřez dosavadní tvorbou. Nebudou tak chybět skladby, které hráli na svých úplně prvních koncertech. Songy však dostaly nové aranže zapadající do nového zvukové konceptu, který kapela naplno rozvinula na svém debutovém albu LONELY ONLINE DRAGONS. TRYO Dvojice štramáků a jedna štramanda, kteří ve své tvorbě snoubí všechny klady současného alternativního rocku – kytarový art-rock s funky, prvky indie a šedesátkové psychedelie. Na své nové desce Karl tuhle přitažlivost berou za pačesy a v podobě krásných písniček ji s požehnáním vypouští do světa. Pokrevně spojené duo basa + bicí (Lucie Čejková a Hynek Čejka) doplňuje kytara (Šimon Podrazil) inspirovaná Davidem Gilmourem nebo Kurtem Vilem. EN: Brno based band JAY DELVER is celebrating 5th anniversary this year! To celebrate this special occasion they're planning a spectacular concert consisting of a unique selection of old songs. This special event will be supported by a psychedelic guitar strike TRYO, which will perform songs from their latest album KARL.

Více

Vintage Wine a Wolfarian ve Vagónu

Datum konání
Konec
Typ

Tak tohle bude parádní podzimní koncert! Přijďte zapít listopadové počasí a pořádně zakalit ocel a dřevo do Vagónu!

Více

Christopher Ellis / JA

Datum konání
Konec
Typ

Do Prahy se 12. listopadu poprvé podívá výjimečný britský zpěvák s jamajskými kořeny Christopher Ellis! Syn krále rocksteady Altona Ellise zpívá od dětství a s tátou procestoval doslova celý svět. Nahrával ve studiu se Sugar Minottem nebo Stephenem Marleym a své vlastní kousky vydává na Damianově labelu Ghetto Youths International. Co dodat? To musíte slyšet…

Více
MOBISYS

Eztraty.cz

eztraty-80.png

Kontakty a úřední hodiny

Obecní úřad Sedlec
Sedlec 60
250 65 pošta Líbeznice

Tel/Fax: +420 284 891 376
email: podatena@sedlec-pha.cz

Čísla účtu:

Komerční banka:                      24320201/0100

Česká národní banka:                  94-919201/0710

ID datové schránky: 9icar3p

Úřední hodiny:
každou středu 18:30 - 20:00

sedlec_footer.png