Akce.cz


Eye of a Storm

Datum konání
Typ

Koncert kapel Cruadalach a Deaken. Součástí koncertu bude natáčení videoklipu skupiny Deaken.

Více

Lenka Dusilová - Sólo na Šelepce

Datum konání
Typ

Poříďte si dárek již před Vánoci a přijďte na hudební pecku sezóny! Lenka Dusilová, šestinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl, není zvyklá stagnovat a opakovat se. Na scéně je aktivní od šestnácti let, kdy na sebe strhla pozornost svojí energií, prožitkem a výtečným vokálem. Na přelomu milénia patřila ke skutečným hvězdám českého poprockového mainstreamu. Ze středního proudu hudební zábavy se ale v letech osobního zrání rozhodla odejít k osobnějšímu, vrstevnatějšímu stylu. Stal se z ní mimořádný úkaz české hudební scény! Těšíme se!

Více

KAREL PLÍHAL

Datum konání
Typ

Ojedinělý hudebník textař a poeta, se po koncertní pauze způsobené zdravotními potížemi s rukou vrací na koncertní podia. Karel Plíhal v jedné chvíli dokáže publikum rozesmát veselou básničkou, aby vzápětí posluchače rozněžnil a roztesknil emotivním textem písně. Jednočlennou kapelu Karla Plíhala posílil skvělý kytarista Petr Fiala, kterého Karel potkal na hudební škole v Hradci Králové.   Na Plíhalově koncertě posluchače čeká jemná a hravá poetika, komorní atmosféra a to vše ve formě inteligentně humorných, často vyzrále sebeironických textů nebo krátkých veršovánek uvozujících či doplňujících jednotlivé písničky. A zároveň famózní kytarové umění. 

Více

Vánoční Noční Oční Koncert

Datum konání
Typ

Vánoční koncert Typu Skršín a Páry vod Huby.

Více

DESTRUCTION, Nahum, Final Breath

Datum konání
Typ

Thrash metalové legendy Destruction se vrací do Ostravy! DESTRUCTION (Ger) https://www.facebook.com/destruction/ https://www.youtube.com/watch?v=jc5uyQYLaVc https://www.youtube.com/watch?v=KNmbUDA0Spg NAHUM (Cz) https://www.facebook.com/nahummetal/ https://www.youtube.com/watch?v=4p-FMkVQsNw FINAL BREATH (Ger) https://www.facebook.com/finalbreathofficial/ https://www.youtube.com/watch?v=dqj2ZRInoNk Vstup: 500,- Kč v předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem 500,- Kč + poplatky prostřednictvím sítě Ticketstream

Více

A PONY NAMED OLGA (de), KUNGPAO COWBOYS (cz)

Datum konání
Typ

Zběsilí poníci z Berlína vrací do Prahy! Sekundovat jim budou líbezničtí kaubojs. Jelikož datum vychází přesně na předvečer svatého Mikuláše, čeká Vás nejedno milé překvapení a vřele doporučujeme si na pátek zařídit dovolenou z práce! Bude to velkolepé!

Více

KOOPERATIVA TOUR 2019

Datum konání
Typ

host: Martina Pártlová Skupina Čechomor získala své příznivce i respekt kritiků především nápaditým aranžmá a osobitou interpretací hudby, jejímž základem byly a jsou české a moravské lidové písně. Od přelomového roku 2001, kdy Čechomor získal tři ceny Anděl (jako skupina roku, za album Proměny i za stejnojmennou skladbu), je neodmyslitelnou součástí české populární hudby. Od té doby skupina koncertovala nejen doma a na Slovensku, ale i v celé Evropě, procestovala Severní Ameriku, Austrálii i Asii. Spolupracovala s několika výraznými hudebními producenty (např. Ben Mendelson, Gerry Leonard), vystupovala společně s několika symfonickými tělesy, japonským hudebníkem Joji Hirotou, s americkou písničkářkou Suzanne Vega a spoustou dalších. Kapela vystoupí spolu s hostující zpěvačkou Martinou Pártlovou, která vystupuje na jejich nejnovější desce Nadechnutí.

Více
MOBISYS

Eztraty.cz

eztraty-80.png

Kontakty a úřední hodiny

Obecní úřad Sedlec
Sedlec 60
250 65 pošta Líbeznice

Tel/Fax: +420 284 891 376
email: podatena@sedlec-pha.cz

Čísla účtu:

Komerční banka:                      24320201/0100

Česká národní banka:                  94-919201/0710

ID datové schránky: 9icar3p

Úřední hodiny:
každou středu 18:30 - 20:00

sedlec_footer.png