Akce.cz


TOUR

Datum konání
Typ

Více

Mucha v Besedě

Datum konání
Typ

Mucha je brněnská pseudopunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchy, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavujícími mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života. Kapela vydala čtytři alba a to Slováckou Epopej (2013), Josefene (2014), Nána (2016) a Tos posrals(2019).

Více

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

Místo
Tylovo nábřeží 1140, 50002 Hradec Králové
Datum konání

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li filosofii Bytí, navštiv přednášku. Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

Více

E!E+NVÚ

Datum konání
Typ

Více

Speciální TÖRR koncert | PALÁC AKROPOLIS

Datum konání
Typ

Na závěr letošního roku si pro Vás skupina Törr připravila speciální koncert v Paláci Akropolis v Praze. Koncert se bude konat 3. 12. 2020 od 19.00 hodin. Playlist bude sestaven jako 90 minutový koncert, kde budou zařazeny i skladby, které skupina ještě nehrála a nebo je tomu už pěkná řádka let. Chybět nebudou samozřejmě i největší hity z dosavadní tvorby Törru. Speciálním hostem na tomto koncertu bude kapela Asmodeus. Předprodej je v síti Ticketstream www.ticketstream.cz a na www.palacakropolis.cz.

Více

Večery S - L. Slabá Triola, M. Kajaba, K. Skalická&L. Heřman

Datum konání
Typ

Přeloženo z 23.10. na čtvrtek 3.12.2020 Lenka Slabá je již legendou českého folkového zpěvu. Její hlas můžete znát z nahrávek známých skupin, jako jsou Nezmaři, Spirituál kvintet nebo Žalman a spol. Později s manželem pocítili potřebu změny a odjeli na osmnáct let do Kanady. Domů se vrátili před čtyřmi lety a hned na jaře roku 2017 se Lenka vrátila i na folková pódia, na kterých v různých formacích opět vystupuje. Na Večery S přijede zbrusu nové Lenka Slabá Triola, sestavu doplní Áda Vostrý s Lubošem Stráníkem. Krystyna Skalická & Libor Heřman - Krystyna je písničkářka, harmonikářka, loutkoherečka, pochází z Třince, žije v Praze. V jejich písních je slyšet folklor Beskyd, ale také šansonové nálady velkoměsta. Zpívá polsky, česky, slovensky a v těšínském nářečí. Její písně skvěle dotváří svou hrou na kontrabas Libor Heřman z Českých Budějovic. Toto duo spolu vystupuje od roku 2015, kdy se setkali při natáčení alba JEDEN TANiEC. Od té doby odehráli spolu koncerty u nás, v Polsku a na Slovensku. Martin Kajaba je sedmnáctiletý písničkář z Českých Budějovic. Skládá vlastní písně a kromě vlastních textů spolupracuje i se staršími a zkušenějšími textaři. Hraje i v několika hudebních uskupeních na kytaru a na bicí. Nyní je v druhém ročníku na konzervatoři, obor bicí nástroje. Má za sebou několik úspěšných vystoupení po festivalech, klubech a na mnoha různorodých akcích. Martin je vítězem celostátní soutěže Folkový kvítek 2018. Svou tvorbu by rád dostal mezi vícero lidí, protože hudba je to, co miluje a co ho naplňuje.

Více

Verkauf Musique & Denervace v Baladě

Datum konání
Typ

I přes to, že je kulturní dění v tuto chvíli na bodu mrazu, třeba (všichni doufáme) to nepotrvá věčně. Proto jsme se rozhodli uspořádat na začátku prosince punkový večírek v oblíbeném Balada baru! Vystoupí kapely VERKAUF MUSIQUE & DENERVACE _________________________________________ ♫ Verkauf Musique - Ost punk / Neue Deutsche Welle Bandzone - https://bandzone.cz/verkauf Youtube - https://www.youtube.com/watch?v=Zc8nEapXbHg ♫ Denervace - Underground / Garage Bandzone - https://bandzone.cz/denervace Začátek 19:00 Vstup dobrovolný

Více
sedlec_footer.png