Vážení,
dovoluji si Vám oznámit, že jsme dnes schválili (po předchozím vypsání záměru a provedeném výběrovém řízení) umístění nového samoobslužného výdejního boxu v centru naší obce, kde bude citlivě zasazen ke stávající cihlové zdi v blízkosti bistra. Box bude navíc vyveden zelené barevné variantě, kde splyne se stávající okolní zelení.
Konkrétně se jedná o box společnosti Zásilkovna s. r. o., kde budete moci již brzy vyzvedávat své zásilky 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Montáž bude provedena cca do 1 měsíce.
Tento box dosud v naší obci chyběl a občané si tak museli jezdit pro zásilky posílané prostřednictvím této společnosti až do okolních obcí.
Ani naše obec (a její rozpočet) však nepřijde zkrátka - roční nájemné za 5,5 m2 naší plochy bude činit velice pěkných 38.400,- Kč.
Podávám Vám tuto zprávu a jsem s pozdravem,
Mgr. Luboš Kuklík,
starosta
© 2026 Sedlec (Praha - východ), Kontaktovat webmastera, Mapa stránek, Prohlášení o přístupnosti
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO