image

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Informace o rekonstrukci silnice II/608 v úseku Zdiby – Klíčany

Informace o rekonstrukci silnice II/608 v úseku Zdiby – KlíčanyVážení,

tímto si Vám dovoluji sdělit, že od 27. května 2024 do 26. září 2024 bude probíhat rekonstrukce silnice II/608 v úseku Zdiby - Klíčany. Pro bližší info viz přiložený návrh dopravně inženýrských opatření.

Dopravně inženýrská opatření (DIO) na danou akci bude v blízké době vydáno silničním správním úřadem. Mělo by však být přesně v podobě, kterou naleznete v příloze tohoto oznámení (viz odkaz výše).

 

Stavba bude probíhat celkem ve 3 etapách:

1) Etapa: 27. května 2024 - 9. června 2024 v úseku od Lidlu ke kruhovému objezdu do areálu ČS Hrubý,

2) Etapa: 10. června 2024 - 7. července 2024 v úseku od kruhového objezdu do areálu ČS Hrubý ke kruhovém objezdu mezi obcemi Klecany / Klíčany / Sedlec,

3.1) Etapa: 8. července 2024 - 28. července 2024 v úseku od kruhového objezdu mezi obcemi Klecany / Klíčany / Sedlec po Klíčany,

3.2) Etapa: 8. července 2024 - 26. září 2024 v úseku od kruhového objezdu mezi obcemi Klecany / Klíčany / Sedlec po Klíčany s větším omezením v obci Klíčany.

 

Závěrem si Vám dovoluji sdělit, že žádná z objízdných tras by neměla být vedena přes území naší obce. Přesto lze však v uvedené době očekávat zvýšený provoz i v naší obci. Dbejte proto prosím zvýšené opatrnosti.

Úplným závěrem dodávám, že s vedením Obecní policie Zdiby (která u nás má v současné době působnost dle platné veřejnoprávní smlouvy) je dohodnuto, že tato bude mít na území naší obce v uvedeném období výrazně posílenou činnost, a to zejména za účelem kontroly dodržování platných pravidel bezpečnosti a plynulosti dopravy, jakož zejména i dodržování zákazu vjezdu nákladních vozidel nad 3,5 t do naší obce.

Podávám Vám tuto zprávu a jsem s pozdravem,

 

Mgr. Luboš Kuklík

starosta