image

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Měření kvality ovzduší v obci Sedlec již od listopadu 2023

Měření kvality ovzduší v obci Sedlec již od listopadu 2023Vážení,

 

kvalita ovzduší v naší obci nám není lhostejná. Z tohoto důvodu obec Sedlec prostřednictvím spolku KORIDOR D8, z. s., kde je naše obec sdružena, podala žádost o dotaci na provádění tohoto měření. S ohledem na fakt, že tato žádost byla úspěšná, počne měření kvality ovzduší v naší obci (obdobně jako v některých dalších obcích) v listopadu 2023, a to celkem na 3 měřících místech a bude probíhat po dobu 1 roku. Další dobrou zprávou je, že 90% nákladů na toto měření pokryje získaná dotace (spoluúčast obce činí pouze cca 20.000,- Kč).

Více informací naleznete zde: Měření kvality ovzduší v obci Sedlec.

 

V dokonalé úctě a s pozdravem,

Mgr. Luboš Kuklík, starosta