image

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na ONLINE informační schůzku k záměru: "Tramvajová trať Kobylisy - Zdiby"

Pozvánka na ONLINE informační schůzku k záměru: "Tramvajová trať Kobylisy - Zdiby"Datum konání:
23.11.2021

Pozvánka na ONLINE informační schůzku k záměru: "Tramvajová trať Kobylisy - Zdiby"

 

Vážení občané,

s ohledem na stále se zhoršující epidemickou situaci, jakož i s ohledem na aktuálně přijatá mimořádná protipandemická opatření Ministerstva zdravotnictví (platná od pondělí 22. listopadu 2021) jsme bohužel nuceni plánovanou informační schůzku (konanou dne 23. listopadu 2021 od 17.00 hod.) přesunout do „online prostoru“.

Termín schůzky (tj. úterý 23. listopadu 2021 od 17.00 hod.) zůstává v platnosti, avšak schůzka bude probíhat online, a to prostřednictvím videokonference v programu Skype.

Zájemci nechť prosím zašlou své jméno a emailový kontakt (ideálně doplněný i o svůj telefonní kontakt - pro případ, že by se nedařilo ke konferenci se připojit) na adresu: mistostarosta@sedlec-pha.cz, a to nejpozději do úterý 23. listopadu 2021 do 14.30 hod. Do předmětu zprávy prosím vyplňte slovo „BESEDA“.

Na Vámi uvedený email následně (dne 23. listopadu 2021 mezi 16.00 hod. - 16.55 hod.) bude zaslána emailová zpráva, obsahující link na připojení k předmětné videokonferenci. Na tento link stačí kliknout a mělo by (popř. i po nutném „odkliknutí“ dialogových oken) dojít k připojení ke konferenci. Instalace programu Skype by neměla být nutná.

Veškeré ostatní (v příloze uvedené) informace z původní pozvánky zůstávají nadále v platnosti.

 

Těšíme se na Vaši účast.        

 

Mgr. Luboš Kuklík                                                                Ing. Zdeněk Veselý

 místostarosta obce                                                                     starosta obce