image

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Výstavba nových stok dešťové kanalizace - informace o provádění prací v centru obce

Výstavba nových stok dešťové kanalizace - informace o provádění prací v centru obceVážení spoluobčané,

od příštího týdne bude stavební firma STRABAG a. s. v centru naší obce (v okolí kioskové trafostanice VN, smíšenky a pomníku padlých) pracovat na zhotovení 2 nových stok dešťové kanalizace, které budou realizovány v souvislosti s akcí "III/0083 a III/0084 Sedlec, rekonstrukce komunikací".

Tyto nové stoky dešťové kanalizace v budoucnu zajistí, že takřka veškeré dešťové vody, které již jsou (či v budoucnu teprve budou) na území naší obce zachytávány do systému dešťové kanalizace, budou jímány v (taktéž nově upraveném) jezírku v centru naší obce.

Po dokončení celé akce bychom se tedy měli dočkat nejen opravených příjezdů do obce, nových chodníků, autobusového zálivu, přechodů pro chodce atd., nýbrž i hezkého jezírka v centru naší obce s dostatkem vody.

Pro bližší informace o dopravních omezeních v centru naší obce viz následující grafickou přílohu.

 

Prosíme, dbejte zvýšení opatrnosti při pohybu v okolí stavby.

 

Děkujeme za spolupráci i pochopení.

V úctě a s pozdravem,

Mgr. Luboš Kuklík

starosta