image

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Vyjádření společnosti DHL k dalšímu podnětu obce stran dodržování předpisů v obci

Vyjádření společnosti DHL k dalšímu podnětu obce stran dodržování předpisů v obciVážení občané,

v příloze (níže) si Vám dovolujeme poskytnout další vyjádření společnosti DHL Express (Czech republic) s. r. o. stran dodržování pravidel bezpečnosti a silničního provozu při průjezdu vozidel této společnosti územím obce Sedlec.

V nedávné době proběhla další schůzka zástupců obce Sedlec s vedoucím terminálu této společnosti, který se nachází v k. ú. Klecany, v relativní blízkosti naší obce. Vedení obce Sedlec bylo zástupcem společnosti DHL opětovně ujištěno, že otázka bezpečnosti je u této společnosti brána velmi vážně (a mimo jiné došlo i k opakovanému proškolení všech řidičů).

Blíže viz přílohu - Vyjádření společnosti DHL.

S případnými podněty (např. stran nebezpečné jízdy) vozidel této společnosti na území naší obce se lze (mimo OÚ Sedlec) obrátit i přímo na linku této společnosti, a to na telefonní číslo: 840 103 000.

V úctě a s pozdravem,

Vedení obce Sedlec